bip.marki.pl facebook.com youtube.com

Zaproszenie na konferencję w MCER

"POWIEDZ O TYM KOMUŚ. Przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet" 25.11.2021

25 listopada przypada Międzynarodowa kampania „16 dni akcji przeciwko przemocy ze względu na płeć", która ma na celu wyeliminowanie wszelkich form przemocy ze względu na płeć. Miasto Marki jak co roku bierze udział w kampanii, która potrwa od 25 listopada do 10 grudnia. Ma zwrócić uwagę na skalę zjawiska oraz podkreślić, ważność udzielania pomocy i wsparcia osobom doświadczającym przemocy.

Z tej okazji zapraszamy mieszkańców na konferencję „Powiedz o tym komuś” Przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet, organizowaną przez Fundację ART i Ośrodek Pomocy Społecznej w Markach.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Marcin Wiącek – Rzecznik Praw Obywatelskich, Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego, Rafał Trzaskowski – Prezydent m.st Warszawy, Jacek Orych – Burmistrz Miasta Marki, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Ośrodek Pomocy Społecznej m.st W-wy Dzielnicy Wawer, Ośrodek Pomocy Społecznej m.st W-wy Dzielnicy Pragi Północ, Fundacja ART.

Konferencja odbędzie się w dniu 25 listopada 2021 r. w godz. 9-15 w Mareckim Centrum Edukacyjno- Rekreacyjnym  przy ul. Wspólnej 40 w Markach. Konferencja będzie również transmitowana na żywo w serwisie YouTube.

Rejestracja Uczestników stacjonarnych odbywa się poprzez platformę evenea pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/877439-1/

 

 

Międzynarodowa strona kampanii: https://16dayscampaign.org/

Polska strona kampanii: http://kampania16dni.pl/

 

17 listopada 2021
Aktualności

zdjecie

Zdjecia: Pixabay.com
ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry